رنو کپچر نمادي از زيبايي


عملکرد عالي

به خودتان اجازه دهيد که شيفته زيبايي رنو کپچر اين شاسي بلند شهري رنو که برگرفته ازنام و روح يک خودروي مفهومي به همين نام است بشويد. اين خودرو شباهت و ويژگي هاي يک خودروي هاچ بک شهري را دارد.
اين خودرو با عملکردي عالي و غرور آميز هويت جديد رنو را بيان مي نمايد.

 • نرم، روان با خطوط متعادل که شخصيت قوي اما بدون زرق و برق آنرا به نمايش مي گذارد.
 • ابعاد (4.12m X1.77m ، 1.57m)، ارتفاع از سطح زمين (200mm)، چرخهاي بزرگ (657mm)، زه
 • محافظ جانبي ضخيم
 • محفظه سرنشين رنگي مناسب براي احساس خوشايند، گرم و آرام
 • گزينه هاي اختصاصي بيروني و دروني مقرون به صرفه.
 • رنو کپچر اصالت پوشش دو رنگ را با طيف گسترده اي از تضاد رنگ، سايه ها و طراحي با هم در آميخته است.
 •  

   


  طراحي زيبا و اسپرت

  رنو کپچر قابليت سفارشي سازي را دارا بوده و اساساً از طرح دو رنگ که سقف، ستون ها و قاب آينه ها را از بقيه خودرو متمايز مي سازد، بهره مي برد. رنو کپچر ضمن حفظ تعادل بين قدرت و سبکي، پيوستگي بين خطوط بدنه و نيم رخ زيباي خود را در کنار فضاي جادار محفظه سرنشين به رخ مي کشد. جاي پاي جمع و جور، ارتفاع خودرو تا زمين، چرخهاي بزرگ و گارد جلو، آنرا قادر مي سازد تا تمام جنبه هاي ماشيني زندگي روزمره را با آن تجربه کنيم.

   

   


  طراحي

  رنو کپچر به عنوان اولين رنوي شاسي بلند شهري از نظر ويژگي هاي داخلي و خارجي، چابک، پويا و زيباست. با استناد به تفکرات متخصصين رنو، با اين خودرو اکتشافات جديدي را در قلمرو طراحي، آسايش، تجهيزات و لذت تجربه خواهيد نمود.

   

   


  توجه به جزئيات

  رنو کپچر هر آنچه که براي کمک به شما حتي در بدترين سفرها مورد نياز است را دارا مي باشد از جمله: سيستم ناوبري و مولتي مدياي 100% لمسي، موتور با کارآيي بالا، سيستم کمکي شروع حرکت بر روي سطح شيبدار، صندلي با روکش هاي زيپ دار و قابل تعويض و حتي يک کارت هندز فري براي آرامش خاطر بيشتر شما.... سفر خوشي داشته باشيد.

   

   


  تجهيزات

  رنو کپچر ماجراجويي مهيج است مخصوصاً اگر شما براي اين ماجراجويي مجهز باشيد.ما هر آنچه را که شما براي رانندگي آسانتر نياز داريد فراهم کرده ايم: سيستم ترمز ضد کشش ، سيستم لمسي multi-media، سيستم کنترل آب و هوا، سنسورهاي پارک و دوربين عقب همه منتظر شما در داخل کابين رنو کپچر مي باشند.

  راحتی


  موقعيت رانندگي بالا

  از چشم انداز رنو کپچر لذت ببريد. با چرخهاي بزرگ و ارتفاع بالا، اين شاسي بلند شهري چشم انداز گسترده اي از دور دستهاي جاده و هر آنچه که اطراف آن است را مي دهد. هر جايي که برويد، چيزي را از دست نمي دهيد.

   

   


  محور فرمان با قابليت تنظيم در دو جهت

  بمنظور کسب راحتي بيشتر و رسيدن به غربيلک فرمان، ارتفاع آنرا تنظيم نمائيد. همراه با تنظيم ارتفاع صندلي خود.

   

   


  راحتي عقب خودرو

  از تمام راحتي صندلي هاي تاشوي 60:40 عقب که به اندازه 16cm حرکت ميکنند لذت ببريد

   

   


  طراحي يکپارچه

  با رنو کپچر بزرگ فکر کنيد! به منظور حداکثر راحتي، فضاي داخل کابين داراي طراحي يکپارچه مي باشد. بر حسب نياز به 3 عدد صندلي کشويي و تاشوي عقب، فضاي داخلي را تنظيم نمائيد.

  فضاي بار ويژگي هاي اين طاقچه چند وضعيتي را دارد که مي تواند برداشته شده و يا وارونه شود، همراه با يک روکش پلاستکي قابل شستشو با يک اسفنج ساده مي باشد. در بالاترين وضعيت، اين طبقه مواردي را که نمي خواهيد نشان داده شوند پنهان مي نمايد، در حاليکه در پائين ترين وضعيت، فضاي بارگذاري مکمل مفيدي را فراهم مي آورد.

   

   


  کارت کليد رنو

  رنو کپچر را حتي بدون قرار دادن کارت کليد در کارت خوان، قفل، باز و روشن نمائيد.

  خودرو هنگامي که شما دستگيره درب يا درب بار را لمس مي کنيد قفل/باز مي شود.

  بمنظور روشن کردن خودرو به آساني دکمه "Start" را فشار دهيد.

   

   

  تکنولوژي


  سيستم چندرسانه اي براي همه سليقه ها

  در داخل خودرو، يکي از دو سيستم نو آورانه MEDIA NAV و رنو R-Link را انتخاب نمائيد. به تلفن هندز فري و موزيک مورد علاقه خود با استفاده از بلوتوث، سوکت USB و جک متصل شويد. به آساني به سيستم هاي نوآورانه و توابع کاربردي شامل سيستم ناوبري Tom Tom، مولتي مديا، تلفن، اطلاعات خودرو و همچنين کاتالوگي از برنامه هاي قابل دانلود از فروشگاه R-Link دسترسي پيدا کنيد.

   

   


  شبکه هواي فعال

  از آيروديناميک بهبود يافته و مصرف سوخت پائين تر که به لطف دريچه هاي هواي فعال ايجاد مي شود، لذت ببريد. اين پره ها بطور اتوماتيک جريان هواي عبوري از رادياتور را همراستا با نياز موتور براي خنک شدن، تنظيم مي نمايند.

   

   

   


  بازيابي انرژي

  ما سيستم EMS را در رنو کپچر به منظور بازيابي انرژي در هنگام ترمز گيري يا کاهش سرعت تعبيه نموده ايم. اين سيستم مصرف برق خودرو را با کمک به شارژ باطري بهينه مي نمايد.

   

   


  مود ECO

  رانندگي اقتصادي را در مود ECO تجربه نمائيد. اين مود، مديريت تنظيم شتاب گيري، گشتاور و توان، کنترل آب و هوا و گرمايش را بمنظور تضمين سفري هموارتر و شتابگيري طولاني تر، بر عهده داشته و صرفه جويي در مصرف سوخت را بهبود مي بخشد.

   

   

  ايمني


  کيسه هاي هواي جانبي، راننده و سرنشين

  رنو کپچر با حجم وسيعي از کيسه هاي هواي راننده و سرنشين و همچنين کيسه هاي هواي جانبي و قفسه سينه با بازار آمده است.

   

   


  کروز کنترل- محدود کننده سرعت

  سرعت حرکت خودرو و يا حداکثر سرعت را با استفاده از کروز کنترل که در هر سطح خودرو از نظر تجهيزات موجود مي باشد، تنظيم نمائيد. شما مي توانيد تنظيم سرعت را با استفاده از کليد فرامين روي غربيلک فرمان انجام دهيد.

   

   


  سيستم کنترل پايداري خودرو (ESC)

  سيستم کنترل پايداري خودرو به شما اجازه مي دهد که در صورت افت موقت چسبندگي روي سطح جاده، خودرو را تحت کنترل خود حفظ نمائيد. ترمز هاي يک و يا بيش از يک چرخ به منظور حفظ پايداري خودرو در مسير عمل مي نمايند. با آرامش کامل ذهني رانندگي کنيد.

   

   


  سيستم کمکي ترمز اضطراري

  سيستم کمکي ترمز اضطراري، با اعمال سريعتر حداکثر فشار ترمزي، طول مسافت ترمز گيري را بطور استاندارد همراه با سيستم ترمز ضد قفل کاهش مي دهد.

   

   


  سيستم روشنايي اتوماتيک هنگام گردش خودرو

  موانع را به کمک سيستم روشنايي اتوماتيک هنگام گردش خودرو، سريعتر شناسايي کنيد. روشنايي با ميزان زاويه فرمان و سرعت خودرو تغيير مي نمايد. اکنون شما مي توانيد در مناطق با نور کم با ايمني کامل بپيچيد.

   

   


  کليد وضوح ديد (CLEAR VIEW)

  آيا مايل به تميز کردن شبنم روي شيشه ها هستيد؟ اين کار با استفاده از دکمه clear view بدون مشکل انجام مي شود. اين سيستم بمنظور بهينه سازي شدت و راستاي جريان هوا طراحي شده است. اين سيستم تهويه مطبوع را با بکارگيري کليد گرمکن شيشه عقب روشن مي نمايد. 

   

   


  آينه هاي جانبي گرمکن دار

  با يخ زدگي آينه هاي جانبي خداخافظي نمائيد. مقاومت تعبيه شده در پشت آينه در هنگام فعال شدن باعث گرم شدن سطح آينه مي شود.

   

   


  رتبه 5 ستاره در آزمايش يورو NCAP

  ايمني شما اولويت اول ماست. بمنظور اثبات اين موضوع، رنو کپچر موفق به دريافت نشان 5 ستاره در آزمون ايمني غير فعال تصادف که توسط موسسه مستقل Euro NCAP انجام شده است گرديد. اين نتيجه مقدمه اي بر معرفي الزامات سخت گيرانه تر در ژانويه 2013 بوده و يکبار ديگر اثباتي بر تخصص رنو در بخش ايمني غير فعال مي باشد. ايمن برانيد!

   

   


  قفل مرکزي درها و شيشه هاي عقب

  درها و شيشه هاي عقب را بمنظور جلوگيري از باز کردن آنها توسط کودکان در هنگام حرکت خودرو، قفل نمائيد. هيچ چيز آسانتر از انجام اينکار توسط کليد روي درب راننده نمي باشد.

   

   


  ارتفاع زياد از سطح زمين

  با رنو کپچر حتي در شرايط دشوار ( چاله ها، جاده هاي خاکي، سرعت گيرها) ايمن برانيد. حتي بر روي جاده هاي ناهموار يا چاله ها نيازي به نگراني در خصوص آسيب رسيدن به کف خودرو نمي باشد.

   

   


  مود تغيير مسير

  با انتخاب اين مود (motorway mode) در هنگام تغيير مسير راهنما 3 بار عمل مي نمايد.

   

   


  سيستم کمکي شروع به حرکت روي سطح شيب دار

  از اين به بعد شروع به حرکت روي مسير هاي شيب دار ديگر يک نگراني نيست. وقتي پاي خود را از روي پدال ترمز بر کي داريد، سيستم کمکي شروع به حرکت روي سطح شيب دار فعال شده و خودرو را به مدت 2 ثانيه بر روي سطح ثابت نگه مي دارد. اين امر فرصت لازم را جهت شتاب گيري نرمال بدون هرگونه خاموش شدن را مي دهد.

   

   


  سيستم کنترل فاصله هنگام پارک

  پارک کردن نياز به مهارت دارد، به همين دليل است که رنو کپچر با سيستم کنترل فاصله هنگام پارک روانه بازار شده است. اين سيستم با انتشار آلارم در خصوص وجود هر گونه مانعي در پشت خودرو به شما هشدار مي دهد. (با نزديکتر شدن به مانع، فرکانس بوق ها بيشتر مي شود)

   

   

   

   


  دوربين عقب

  شما مي توانيد تصاوير عقب خودرو را بر روي صفحه ي نمايشگر مولتي مديا ديده و خودرو خود را به راحتي پارک کنيد.

   

   

  کارايي

  موتورهاي ابداع شده رنو کپچر را که ترکيبي از لذت رانندگي به همراه راندمان سوخت و کاهش گاز گلخانه اي CO2 مي باشد، تجربه نمائيد.


  ENERGY TCE 120

  آيا به دنبال يک موتور پرقدرت کم مصرف مي گرديد؟ موتور EDC TCE 120 خواسته شما را برآورده مي کند. اين موتور يک رانندگي اقتصادي با کارايي بالا را به همراه فراهم آوردن120 اسب بخار و 190 نيوتن متر گشتاور در 2000 دور در دقيقه ، در اختيار شما مي گذارد. يک رانندگي نرم و روان از طريق همراهي گيربکس 6 سرعته اتوماتيک 2 کلاچه با موتور فوق در انتظار شماست.

   

   


  TCE 120

  Looking for a powerful, fuel-efficient engine? Discover the EDC Tce 120. This engine delivers a lively and economical drive with its 120hp and 190Nm of torque available from 2,000rpm. To top it all, enjoy the smoothest of drives with the EDC 6-speed automatic dual-clutch gearbox mated to the EDC Tce 120 engine.

   

   

  * مشخصه هاي رسمي مصرف سوخت به منظور اهداف مقايسه اي تهيه شده و مطابق با دستورالعمل اروپايي 80/1268/EEC اندازه گيري مي شود. اين آمار و ارقام مختص به هر مدل خودرو بوده و متعلق به يک خودروي خاص نمي باشد. مصرف واقعي خودرو مي تواند به اين دليل که راندمان سوخت يک خودرو تحت تاثير شرايط و رفتار رانندگي، آب و هوا و شرايط جاده تغيير نمايد، متغير باشد. استفاده از تجهيزات فني نظير کولر، مي تواند بر روي مصرف سوخت تاثير بگذارد.


  تعالي تکنولوژي

  رنو کپچر مظهر تخصص موتوري رنو بوده که در طول 35 سال سابقه در فرمول 1 و 11 عنوان قهرماني جهان توسعه يافته است.

  • کم کردن مصرف سوخت بدون کاهش توان
  • مديريت دماي موتور که به افزايش دماي موتور شتاب بخشيده و راندمان انرژي را بالا مي برد.
  • سيستم stop & start، سوخت را در هنگامي که خودرو متوقف است ذخيره نموده و خودرو را بلافاصله در هنگام حرکت بعنوان بخشي از يک فرايند راه اندازي نرم و بدون ارتعاش روشن مي نمايد.
  • در هنگام کاهش سرعت، با بهره گيري از سيستم مديريت هوشمند انرژي (ESM)، که انرژي را در هنگام ترمز گيري بهبود مي بخشد، دينام باطري را که منبع تغذيه بخاري، سيستم تهويه مطبوع، راديو، چراغ هاي جلو و فرمان برقي مي باشد، شارژ مي کند. راحتي و واکنش سريع گيربکس اتوماتيک دو کلاچه را کشف نمائيد. اين گيربکس بر روي رنو کپچر با موتور Tce 120 موجود مي باشد. شما از تفاوتها آگاه خواهيد شد: هم مصرف سوخت و هم توليد گاز گلخانه اي در مقايسه با مدل هاي با گيربکس معمولي کمتر مي باشد.

   

   


  گيربکس اتوماتيک EDC

  ما به منظور ايجاد يک رانندگي بسيار راحت، گيربکس اتوماتيک دو کلاچه (EDC) و 6 سرعته را توسعه داديم. اين گيربکس بر روي موتور Tce 120 موجود بوده و به شما اجازه شتاب گيري نرم و بدون تکان يا افت توان را مي دهد. مصرف سوخت در اين حالت قابل مقايسه با گيربکس مشابه معمولي مي باشد.

   

  منبع http://captur.ir